Apex - Wheel and Tire Cleaner - čistič na disky kol a pneumatiky (120 ml)

výrodej! Apex - Wheel and Tire Cleaner (4oz) Zobrazit větší

MTO 102 04

0811339027305

SKLADEM

Čistič kol motocyklů,pH neutrální,nežíravý,bez kyselin.Čistí boční části pneumatik,brzdový prach,nečistoty bez mechanického drhnutí a tření.Zabraňuje poškrábání,zanechává suchý,nemastný povrch,odpuzuje špínu,dlouhodobě impregnuje,chrání ošetřený povrchu kol a pneumatik.Nepoškozujepovrchylakovaných kol ,eloxovaných,chromovaných,litých nerezových,kol z uhlíkových vláken,kol potažených fólií.

Více informací

167 Kč
(s DPH)

-15%

197 Kč

Apex - Wheel and Tire Cleaner - čistič na disky kol a pneumatiky

Tento nový čistící přípravek na kola motocyklů je pH neutrální, nežíravý a bez kyselin. Maximálně šetrný k povrchům kol lakovaných, eloxovaných, chromovaných a litých nerezových, kol z uhlíkových vláken i kol potažených fólií. Čistí velmi dobře také boční části pneumatik.Přípravek využívá nové technologie „koncentrované suspenze“ která při aplikaci obalí veškeré kontaminace a nečistoty. Tyto zapouzdří, zvednutím je oddělí od povrchu a poté je stačí pouhým spláchnutím vody odstranit. Takto snadno a rychle odstraníte s kol brzdový prach, nečistoty a zažranou silniční špínu bez mechanického drhnutí a tření. A to bez poškrábání a poškození ošetřované povrchy kol motocyklů. Obsah (120 ml)


 


Vhodný pro údržbu všech typů kol motocyklů, čtyřkolek, Chopperů, Cruiserů i jízdních kol. Zanechává suchý, nemastný povrch, odpuzuje špínu a kontaminace. Dlouhodobě impregnuje a chrání ošetřený povrchu kol a pneumatik.
Brzdový prach, kovové zapečené částice a silniční kontaminace se obtížně čistí, jsou korozivní a pokud zůstanou na povrchu motocyklových kol příliš dlouho poškodí rychle jejich hladký, lakovaný, eloxovaný či leštěný povrch. Je proto nutné kola pravidelně čistit, ošetřovat a impregnovat. K tomu byl speciálně vyroben přípravek APEX WHEEL CLEANER SPRAY který je pH neutrální, nežíravý a bez kyselin. Při výrobě přípravku byla použitá nové technologie „koncentrované suspenze“ která při aplikaci obalí brzdový prach, veškeré kontaminace a nečistoty. Tyto zapouzdří, nadzvedne a oddělí je od povrchu kol. Poté je stačí pouhým spláchnutím proudem vody odstranit. Odstraňuje také kontaminace z pružin, předních a zadních vidlic. Velmi rychle a snadno odstraňuje s kol brzdový prach, nečistoty a zažranou silniční špínu bez mechanického drhnutí a tření. Vše bez poškrábání a poškození ošetřované povrchy kol motocyklů. Zanechává suchý, nemastný, lesklý povrch, odpuzuje špínu a kontaminace. 

Dlouhodobě impregnuje, chrání ošetřený povrchu kol, pneumatik a částí podvozků motocyklů, čtyřkolek, Chopperů, Cruiserů i jízdních kol. Tento nový čistící přípravek na kola motocyklů je pH neutrální, nežíravý a bez kyselin.


Apex Wheel Cleaner také čistí a obnovuje vzhled bočních stran pneumatik a výsledkem je čistý matně černý povrch. Při čištění po nástřiku přípravku použijte starou mikroutěrku anebo ručník. U silně zažraných nečistot můžete použít štětec Body & Wheel Flagged Tip Short Handle Brush(ACC G09)POUŽITÍ PŘÍPRAVKU:

1) přípravek nastříkejte na znečištěný povrch motocyklových kol, vidlic, rámů či pružin a nechejte cca 5 minut působit
2) opláchněte proudem vody anebo setřete mikroutěrkou (MIC 101) ULTRA FINE
3) 
u silně zažraných kontaminací a skvrn nástřik přípravku opakujte a pro důraznější čištění použijte měkký štětec The Goat Boar's Hair Detail Brush (ACC S90) které snadno odstraní silně zažrané nečistoty
4) takto ošetřený povrch kol vyleštěte čistou mikroutěrkou Ultra Plush Microfiber Detailing (MIC 1023)

VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU A JEHO TECHNOLOGIE :

- odstraňuje nečistoty a zažranou silniční špínu bez mechanického drhnutí a tření. 
- pH neutrální, nežíravý a bez kyselin, maximálně šetrný k povrchům kol
- nová technologie čistí bez poškrábání a zmatnění povrchů kol motocyklů.
- snadno a rychle odstraňuje s kol brzdový prach, nečistoty a zažranou silniční špínu
- čistí a obnovuje vzhled bočních stran pneumatik, výsledkem je čistý matně černý povrch
- zanechává suchý, nemastný, lesklý povrch, impregnuje, odpuzuje špínu a kontaminace.
- k dispozici také v objemu (470 ml)

  • objem: 118 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: