ChemicalGuys - Moto Metal Polish - pro čištění a obnovu lesku komponentů z chromu, mědi,mosazi,hliníku a nerezu

výrodej! Moto Metal Polish (4oz) Zobrazit větší

MTO 106 04

0811339027343

SKLADEM

Spec.přípravek bez kyselin pro čištění a obnovu lesku komponentů z chromu, mědi,mosazi,hliníku,nerezu,dalších kovů,dokonce i titanu.Vyčistí částečně i zmodralé výfukové potrubí a navrací původní lesk.Dokonale čistí,impregnuje povrchy kol,okrasných i ochranných rámů a všech lišt ,zabraňuje oxidaci,chrání proti UV,korozi a eliminuje zmodrání výfuků.Použití-motocykly,čtyřkolky,jízdní kola a Choppery.

Více informací

280 Kč
(s DPH)

-15%

329 Kč
Moto Metal Polish - určený pro čištění a obnovu lesku Moto komponentů z chromu, mědi, mosazi, hliníku, nerezu, dalších kovů a dokonce i titanu. Tyto materiály nejen dokonale čistí ale zároveň impregnuje a zabraňuje jejich další oxidaci.
 
Speciální přípravek bez kyselin určený pro čištění a obnovu lesku Moto komponentů z chromu, mědi, mosazi, hliníku, nerezu, dalších kovů a dokonce i titanu Tyto materiály nejen dokonale čistí ale zároveň impregnuje a zabraňuje jejich další oxidaci. Je především speciálně určen pro povrchy chromových výfuků, kol, okrasných či ochranných rámů a všech lišt. Vyčistí částečně i výfukové potrubí zmodralé vysokou teplotou a navrací povrchům původní do očí bijící lesk. Vhodný pro údržbu všech kovových částí motocyklů, čtyřkolek, jízdních kol a Chopperů. Dlouhodobě chrání proti UV, korozi a zmodrání výfuků vlivem vysoké teploty.MOTO METAL POLISH
- je speciálně vyvinutá leštěnka která dokonale odstraňuje z povrchů zašlých kovů oxidace, zmatnění, rez a také částečně zmodrání výfukového potrubí vlivem vysoké teploty. Zároveň obnovuje vysoký lesk a dlouhodobě chrání všechny kovové části motocyklů. Na rozdíl od klasických leštěnek na kovy obsahuje tento přípravek speciální polymerní technologii a také sealanty které odpuzují vodu, silniční nečistotou a jiné kontaminace které způsobují zmatnění a korozi. Tato jedinečná technologie s polymery udržujte komponenty motocyklů z leštěného chromu, hliníku, nerez oceli, slitiny titanu, měďi, bronzu a zlata zářivě lesklé po celou dobu. Chrání leštěné lité kola, světlomety, blinkry, řídítka, přední a zadní vidle, výfuky a ochranné rámy před povětrnostními vlivy a silniční kontaminací.


POUŽITÍ:
Všechny druhy motocyklů, skútrů, motorové čtyřkolky, silniční i sportovní kola a vrtulníky.SPECIALISTA NA VÝFUKY - Motory pracují s vnitřní teplotou 650 C a do výfukového potrubí odchází horké zplodiny které mají teplotu 420 C. Tyto extrémní teploty vyvolávají chemickou reakci která mění chromový povch na zlato modrý.  Tento přípravek obnovuje poškozený povrch a navrací mu z větší části původní vzhled. Ošetřené komponenty jsou opět zrcadlově lesklé a chromový či nerezový povrch zářící. 

UPOZORNĚNÍ:
Vždy používejte přípravek pouze na studené povrchy a dodržujte pokyny výrobce motocyklu.

POUŽITÍ PŘÍPRAVKU :

1) dokonale umyjte všechny kovové části motocyklu šamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss anebo šamponem (CWS 402 16) Mr.PINK anebo suchou cestou přípravkem (MTO 100 16) Full Cycle Wash&Wax za použití mikroutěrky (MIC 101) ULTRA FINE 
2) odstraňte zbytky hmyzu (CWS 104 16) BUG BUGGER-EXTREME STRONG Shampoo). Všechny zbylé nečistoty a skvrny odstraňte detailně s kovových částí přípravkem (SPI 993 16) NONSENSE-Surface Cleaner za použití mikroutěrky (MIC 101) ULTRA FINE. Skvrny od asfaltu odstraňte opatrně přípravkem Adhesive Remover (TW OCHP 3102)
3) vytlačte z láhve 3-6 teček přípravku na plochu mikroutěrku (MIC 352) Workhorse naneste na ošetřovaný povrch a rozetřete. 
4) nechejte 3 až 5 minut působit. Poté povrch vyleštíte stejnou Microutěrkou (MIC 352) Workhorse do nádherného lesku. V případě potřeby (kolena výfukové potrubí poškozené vysokou teplotou) proces opakujte pro odstranění modro-fialového zabarvení. Získáte ještě větší lesk a ochranu. Výsledný efekt je brilantní zářivý lesk. Ošetřené části doslova září a jsou jako nové
5) pro ještě lepší lesk použijte strojovou leštičku ( BUF 501 TORQ, BUF 502 TORQ, BUF 503 TORQ).

A k tomu námi doporučené leštící kotouče:

Product Code : BUFX 107HEX5 - červený - ultra jemný leštící - Ø 13,0 cm = ( 5,5" Inch )

Product Code : BUFX 107HEX6 - červený - ultra jemný leštící - Ø 16,0 cm = ( 6,5" Inch )VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU:

- odstraňuje dokonale a rychle z povrchů kovů zašlé skvrny, oxidace, zmatnění a rez
- umí částečně eliminovat zmodrání výfukového potrubí vlivem vysoké teploty
- speciální polymerová technologie se sealanty které odpuzují vodu, silniční nečistoty a jiné kontaminace které způsobují zmatnění a korozi
- snadná aplikace a roztírání
-dokonale čistí ale zároveň impregnuje a zabraňuje jejich další oxidaci
- lze použít také na bytové doplňky z chromu, mědi, mosazi, hliníku, nerezu, titanu a dalších kovů
- dokonale čistí ale zároveň impregnuje a zabraňuje jejich další oxidaci
- v balení 4 oz a také 16 oz

  • objem: 118 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: