Chemical Guys

Workhorse Black Professional Grade Microfiber Towel-Mikrovláknová utěrka univerzální černá

Workhorse Gray Professional Grade Microfiber Towel, 40 x 40cm Zobrazit větší

MIC 353

0811339022065

SKLADEM

Černá,100% Mikrovláknová utěrka(70%polyesteru-30%polyamidu).Absorbuje všechny kontaminace bez poškrabání laku a hologramů.Nezanechává textil.prach,odstraňuje rychle veškerou nečistotu,zbytky vosků a sealantů.Je extrémně savá,měkká,vhodná pro všechny Detailing.práce.Zanechává čistý a lesklý povrch.Vhodná také pro suché mytí vozidel za použití přípravku Ecosmart (WAC 707 16).Velikost 40cmx40cm.

Více informací

80 Kč
(s DPH)

Černá sametově měkká 100% Mikroutěrka vyrobená z měkkého Mikrovlákna (70%polyester - 30%polyamid) s dutými vlákny které dokonale absorbují všechny kontaminace. Nezpůsobuje poškrabání laku, nezanechává hologramy a textilní prach. Dokonale odstraňuje veškerou nečistotu, zbytky vosků, sealantů a glazur z povrchu laku. Tato mikroutěrka je extrémně savá, je vhodná pro všechny Detailingové práce a zanechává dokonale čistý a lesklý povrch. Vhodná také pro suché mytí vozidla za použití přípravku Ecosmart (WAC 707 16) anebo Ecosmart RU (WAC 707RU 16)Zůstává neustále měkká i po několika desítkách oprání a sušení. Workhorse ručníky mají velikost 40cmx40cm a Workhose Jumbo XL 60cmx40cm.





Mikrovláknové utěrky řady Workhorse jsou vyráběny v 6 barvách pro práce na různých segmentech vozidla.

A také pro jednoduché přiřazení barvy Mikroutěrek k jednotlivým produktům používaných při aplikaci na vozidle z různých materiálu. Aby nedocházelo k záměně Mikroutěrek při detailingu auta a nežádoucímu poškození povrchu.


UPOZORNĚNÍ
Při praní Mikrovláknových utěrek v pračce
 nastavit program vlna při maximální teplotě 40C za použití speciálního přípravku Cleaning Microfiber ( CWS 201 16). Stejně jako u všech produktů z mikrovlákna, nepoužívejte aviváž. Aviváž sníží jejich statické vlastnosti, způsobí nižší schopnost čištění a také ztvrdnutí vláken. Mohou se také sušit v sušičce s nastavenou nízkou teplotou opět odděleně od ostatního prádla. Používejte raději prací přípravek Cleaning Microfiber.


  • Rozměry 40 x 40 cm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: