Marine and Boat Wipe Down Quick Detailer,Water Spot Remover-odstranění vodních skvrn,obnova vysokého lesku

Marine and Boat Wipe Down Quick Detailer and Water Spot Remover Zobrazit větší

MBW 104 16

SKLADEM

Rychle čistí,leští,odstraňuje vodní skvrny,obnovuje lesk lodních povrchů.Spec.čistící přísady,lubrikanty,zvyšovače lesku,zářivý finální lesk,dlouhodob.impregnace.Čistí povrch od špíny,soli,otisků prstů,oleje,paliv.nafty,ptačího trusu bez poškrábání a hologramů.
Antistatic.UV ochrana,snižuje tření,odpuzuje nečistoty,brání stárnutí,blednutí laku.Rychlá aplikace-nastříkat a setřít 100%Mikroutěrkou.

Více informací

445 Kč
(s DPH)


Boat Wipe Down Water Spot Remover Detail Spray - sprej pro rychlé čistění, leštění a odstraňování minerálních, vodních skvrn na lodích, člunech a skůtrech. Tento detailingový sprej odstraňuje okamžitě vodní skvrny a obnovuje lesklé povrchy. Obsahuje speciální čistící přísady a lubrikanty, také zvyšovače lesku které dávají laku hluboký, zářivý finální lesk s dlouhodobou impregnací. Během několika sekund čistí povrchy lodí od špíny, soli, otisků prstů, šmouh, oleje, palivové naftý i ptačího trusu bez poškrábání a nežádoucí hologramů. Spolehlivě funguje na všech lesklých materiálech jako je sklolaminát, transparentní krycí vrstvy laminátu z pryskyřice či epoxidových polymerů (Gel Coat), také na kovu, plastu, skle a ostaních lodních komponentech. Vysoká antistatická a UV ochrana, snižuje tření na povrchu, odpuzuje prach, nečistoty, zabraňuje stárnutí a blednutí laku. Rychlá aplikace - stačí jenom nastříkat a setřít 100% Mikrovláknovou utěrkou. Je biologicky odbouratelný, nepoškozuje mořskou přírodu a je bezpečný pro životní prostředí (Obsah 470 ml)

Boat Wipe Down Water Spot Remover Detail Spray - velmi lehko odstraňuje minerální, vodní skvrny, špínu, prach, mastnoty a oleje, palivovou naftu, ptačí trus a jiné kontaminace. Tento sprej s nejmodernější technologií je perfektní na okamžité čistění povrchu jakéhokoliv člunu anebo plavidla i po jednom dni v provozu na vodě. Tato procedura zabere krátkou chvíli a odstraníte rychle vodní skvrny dříve než člun zakotvíte. 

Boat Wipe Down Water Spot Remover Detail Spray - zvyšuje a podporuje lesk již nanesených vosků a sealantů během několika sekund. Přípravek je vhodný na všechny povrchy lodních trupů, paluby, stěžně, kormidla, kladky, táhla ovládání kormidel, ráhna, zábradlí, schůdky, okna a ostatní lodní komponenty. Při pravidelném používání vyčistíte, vyleštite a ochráníte povrchy plavidel s minimální námahou v krátkém čase po dlouhou dobu. Zabráníte tím silné kontaminaci, oxidaci a neodstranitelnému poškození povrchu. Přípravek je  biologicky odbouratelný, nepoškozuje mořskou přírodu a je bezpečný pro životní prostředí.
Slaná voda, UV sluneční záření a předcházející údržba povrchů lodí nevhodnými přípravky vážně poškozuje povrchy sklolaminátových, plastových a lakovaných povrchů. Korozivní mořská voda se usazuje na povrchu, vytváří povlak, UV sluneční záření zpusobuje zažírání, oxidaci a vážně poškozuje povrchy plavidel. Minerální vodní skvrny se tvoří ze slané i sladké vody z vysušených minerálů které zůstávají po odpaření kapek vody na povrchu plavidel. Boat Wipe Down Water Spot Remover Detail Spray působí velmi rychle, neutralizuje a odstraňuje skvrny po slané i sladké vodě z jakéhokoliv venkovních povrchů lodí a člunů. Po dni na vodě můžete během několika minut odstranit jednoduše vodní skvrny nástřikem přípravku a setřením Mikrovláknovou utěrkou. Proto aby jste eliminovali vznik usazenin soli, vodních skvrn a zamezili jejich zažírání do povrchu Vašeho plavidla.

Minerální vodní skvrny se usazují na neošetřeném povrchu, vytváří skvrny, UV sluneční záření zpusobuje zažírání, oxidaci a vážně poškozuje povrchy plavidel. Při pravidelném používání přípravek Boat Wipe Down Water Spot Remover Detail Spray dokonale odstraňuje tyto minerální vodní skvrny, brání jejich zažírání do povrchu a přitom vytváří vysoký lesk .


POUŽITÍ TOHOTO PŘÍPRAVKU :

pokud je plavidlo silně znečištěné doporučujeme jej umýt za použití vědra (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) vodou se šamponem - Boat Wash & Wax (MBW 100 16)

- přípravek před použitím důkladně promíchejte protřepáním
 
- na povrch laku nastříkejte přiměřeně přípravek Boat Wipe Down Water Spot Remover Detail Spray
- setřením odstraňte Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 357) hrubé nečistoty a abraziva
- ihned po dokončení nástřiku produktu na karoserii a odstranění hrubých nečistot setřením (část po části) je nutné povrch dokonale vyleštit  čistou Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 358) také MAX 2-Faced Soft Touch (MIC 1001) anebo Mrs. Sasquatch Maximus Microfiber Towel, Pink (MIC 1005)

Doporučujeme také konečné povrchové ošetření přípravkem Boat Wet Wax (MBW 101 16) pro zvýšení délky ochrany a samotného lesku. Tento přípravek dodá povrchu finální vysoký lesk s dlouhodobou impregnací a  trvanlivostí.
VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU:

  • odstraňuje rychle a dokonale všechny nečistoty, prach, vodní skvrny, oleje, ptačí trus, otisky prstů
  • maximálně univerzální produkt pro všestranné použití na celém povrchu plavidel
  • nezanechává šmouhy a maximálně zdůrazňuje hloubku a čistotu lesku
  • při aplikaci neškrabe, netvoří hologramy díky speciálním přísadám a emulgační technologii
  • chrání povrch laků po všechny roční období před působením UV, prodlužuje životnost, zabraňuje předčasnému stárnutí a opotřebení
  • maximálně snadné použití - pouhým nastříkáním  a setřením Mikrovláknovou utěrkou odstaňuje všechny kontaminace 
  • obsahuje vysoce účinné antistatické lubrikující složky snižující tření povrchu až o 75% a ulpívání prachu až o 50%. Povrch je velmi "kluzký" i na dotek ruky.
  • použitelný na lakované plochy, transparentní krycí vrstvy laminátu z pryskyřice či epoxidových polymerů (Gel Coat) stejně tak i na sklo, karbon, nerez, laminát a chrom.
  • po aplikaci nezůstávají zbytky produktu na gumových, plastových či jiných dílech lodí, skůtrů a člunů  
  • je velmi vhodný jako finální produkt nejen pro maximalizaci lesku ale i pro údržbu a osvěžení stávající ochranné vrstvy jakéhokoli již naneseného vosku či sealantu


UPOZORNĚNÍ :

Při následných mytí plavidel po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampon který nesmývá vosky a zvyšuje (doplňuje) jejich lesk.! A to je Boat Wash & Wax (MBW 100 16)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: