HYDROLEATHER CERAMIC LEATHER PROTECTIVE COATING AND QUICK DETAILER

SPI 229 16

SKLADEM

Keramický přípravek na ochranu kůže s vysokým hydrofobním efektem. Vytváří vysoce odolnou ochranu na jakémkoliv koženém povrchu, která spolehlivě chrání před nečistotami, UV záření, před vyblednutím, popraskáním a udržuje kůži stále jako novou. Po aplikaci je povrch suchý s matným efektem. Snadno použitelná technologie odpuzuje vodu, usnadňuje čištění při kontaminaci tekutinami a zbytky potravin.

Více informací

890 Kč
(s DPH)

HydroCeramicLeather - dokonalá ochrana všech druhů kůží v interiérech automobilů, také nábytkových kožených čalounění, umělé kůže a vinylu či jiných kožených výrobků včetně obuvi. Vytváří odolnou keramickou ochranu na jakémkoliv koženém povrchu proti působením každodenním živlů. Chrání před nečistotami, UV záření, změně barvy a udržuje kůži stále jako novou. Po aplikaci je povrch suchý, nemastný na dotyk a s matným efektem nové kůže. Tato snadno použitelná technologie je vodě odpudivá a usnadňuje čištění při nechtěné kontaminaci tekutinami a zbytky potravin. (Obsah balení 473 ml)

POMÁHÁ UDRŽOVAT PŮVODNÍ VZHLED A POCIT Z NOVÉ KŮŽE

Na rozdíl od tradičních kondicionérů, které pronikají do povrchu, vytváří HydroCeramicLeather na povrchu pružnou ochrannou slupku která pomáhá zabránit úniku přírodních olejů z kůže. To stačí k tomu aby si kůže zachovala svůj přírodní a měkký povrch. HydroCeramicLeather – technologie s obsahem nanočástic SiO2 a aktivních polymerů je vyrobena tak, aby zachovala původní nový originální vzhled a pocit z pravé z kůže beze změny povrchové úpravy. HydroLeather se neuvěřitelně jednoduše a snadno aplikuje. A lze ji dokonce použít jako prostředek pro údržbu na lakované povrchy! Povrchová úprava HydroLeather je suchá, kůže netuhne ani nezanechává mastný anebo kluzký pocit na omak.

 

SKVĚLÉ VLASTNOSTI TOHOTO REVOLUČNÍHO PŘÍPRAVKU

- jednoduchá a snadno aplikovatelná technologie ve spreji
- je ideální pro pravou kůži, umělou kůži a vinyl
- zabraňuje blednutí, praskání a stárnutí
- zachovává přírodní měkkost a vlastnosti kůže na dotek
- zabraňuje ulpívání prachu a jiných kontaminací
- dokonale chrání před UV zářením, extrémním počasím a silným znečištěním
- vodě odpudivost usnadňuje čištění při nechtěné kontaminaci tekutinami a zbytky potravin
- nezanechává mastný ani kluzký pocit, kůže je suchá na dotek
- skvělá volba na čalouněné pohovky, židle, peněženky, boty a další

 

POUŽITÍ PRODUKTU:

- u více znečištěných kožených povrchů doporučujeme nejprve dokonalé vyčištění přípravkem Leather Cleaner (SPI 208 16) neředěný 100% koncentrát. Čistící přípravek pomocí rozprašovače nastříkáme na ošetřovaný povrch a Mikroutěrkou (MIC 354) Workhorse čistíme a zbavujeme povrch zažrané špíny. Mikroutěrku 2x přeložíme a při čištění otáčíme, abychom využili duté vlákna které do sebe nabírají uvolněné nečistoty z povrchu. Před aplikací HydroCeramicLeather nechejte povrch 2é minut oschnout

- u silně znečištěných kožených povrchů doporučujeme použít speciální kartáček z pravých koňských žíní (ACC 663) Master Grip Soft Horse Hair který svými žíněmi dokonale zbaví nečistot i ty nejjemnější vrásky v kůži.

- poté použijte silný impregnační přípravek HydroCeramicLeather který nanesete hnědým aplikátorem MICROFIBER APPLICATOR  PREMIUM  TAN (MIC 294) rovnoměrněně na vyčištěný povrch který je ihned suchý a použitelný. 

- takto ošetřené povrchy budou jako nové, měkké, vláčné, také dlouhodobě impregnované a více odolné proti znečištění

MAXIMÁLNÍ OCHRANA A ODOLNOST PROTI KONTAMINACÍM

HydroCeramicLeather – vytvoří odolný keramický štít na koženém povrchu brání ulpívání nečistot a špíny na kůži. Ošetřené povrchy zůstanou déle čistší a snáze se udržují. Vytváří ochrannou bariéru a díky tomu bude kůže vypadat déle jako nová. Tato revoluční technologie je ideální pro povrchy z pravé kůže, umělé kožené povrchy v interiéru auta, včetně sedadel, přístrojových desek, dveřních panelů. A nabízí dokonce i možnost použití ve vybaveních domácností, jako jsou kožená křesla, pohovky, bundy, peněženky a další! Zachovejte původní nový vzhled a přirozený pocit z kůže použitím HydroCeramicLeather.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: