Black light - Hybrid radiant super finish (4oz)

výrodej! Black light - Hybrid radiant super finish (4oz) Zobrazit větší

GAP 619 04

NEDOSTUPNÉ

Black Light je nový, unikátní, stoprocentně syntetický vosk nové generace speciálně určený pro tmavé laky. Poskytuje velmi lesklý, hladký a kompaktní finiš s kvalitní iluzí mokrého povrchu a perfektní hloubkou lesku. To vše při velmi dlouhé životnosti a vysoké ochraně laku. Bonusem jsou vysoké antistatické vlastnosti snižující ulpívání prachu na povrchu laku.

Více informací

354 Kč
(s DPH)

-15%

417 Kč

Black light - Hybrid radiant super finish - unikátní, stoprocentně syntetický vosk nové generace 

K dispozici též v balení : 16oz (473ml)

Black Light je unikátní stoprocentně syntetický vosk nové generace který obsahuje vysoké množství zvýrazňovačů lesku a schopnosti maskovat/vyplňovat mikroskopické vady laku, které velmi snižují výsledný lesk a optickou čistotu po ošetření. Tato hybridní nano technologie poskytuje vysoký mokrý lesk s dlouhodobou, antistatickou ochranou která dokonale zamezuje ulpívání prachu a nečistot na karoserii. (Objem balení 118 Ml)


Přípravek lze použít jako finální leštěnku anebo podklad pro další vrstvu vosku. Je velmi kompatibilní s finálními karnaubskými vosky jako například XXX Hardcore Paste Wax, Petes 53, E-Zyme a jiné... Pro maximalizaci lesku a následnou údržbu je velmi vhodný také spray Hybrid V7. Druhou vrstvu - vosk - aplikujeme vždy až za 30 minut po nanesení BL.


VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

 • snadné a rychlé nanášení i rozlešťování po aplikaci
 • použití možné jako finální leštěnka anebo jako základ k vrstvení pro jiný finální vosk
 • po aplikaci a vyleštění vytváří dokonalý efekt hlubokého, mokrého a lesklého povrchu
 • nikdy nezanáší plastové a gumové části karoserie
 • přípravek lze aplikovat i na přímém slunci
 • obsahuje velmi účinné UV a IR filtry
 • vhodný pro všechny druhy laků a všechny jejich barevné odstíny
 • je vyroben na základě nano technologie která se dokonale váže na povrch laku a vytváří dokonalé podmínky pro další vrstvu jiného finálního vosku
 • v balení také (3,795 Litru), (1,892 Litru) a (473 ml)  

Chemical guys

 • POUŽITÍ TOHOTO PŘÍPRAVKU PŘI RUČNÍ APLIKACI :

  • před upotřebením přípravek vždy dokonale promíchejte protřepáním
  • dokonale umyjte vozidlo, použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss 
  • lak automobilu musí být před použitím glazury dokonale čistý, zbaven všech asfaltových skvrn přípravkem Adhesive Remower (TW OCHP 3102), hmyzu Bug Bugger (CWS 104 16) ostatních zažraných silničních nečistot a nejlépe dekontaminovaný za použití dekontaminační hmoty (plastelíny) (CLY 400, CLY 401, CLY 402, CLY 403) - výběr dekont.hmoty podle stupně kontraminace laku. A pracujte na ploše max. 100cm x 100 cm místo vedle místa. Dekontaminujte za použití Lubrikačního přípravku Clay Luber-Synthetic Lubricant & Detailer  (WAC CLY 100 16)
  • na takto dokonale a připravený povrch laku naneste tenkou vrstvu přípravku pěnovým aplikátorem WAX APPLICATORS (ACC 113) anebo THE GRIPPER APPLICATOR SYSTEM W (ACC 2004) a případně také Workhorse Blue Premium Grade Microfiber Applicator (MIC 292)
  • také doporučujeme použít jiné aplikační pomůcky dodávané výrobcem ChemicalGuys
  • na vodorovných plochách ( kapota, střecha a víko kufru ) nanášejte přípravek pohybem ruky dopředu - dozadu. Na svislých plochách nanášejte pohybem ruky vlevo a vpravo. Přípravek na lakovaný povrch nanášejte zlehka a netlačte
  • aplikaci proveďte jednorázově na celou lakovanou plochu karoserie
  • přípravek nechejte chvíli zavadnout - cca 20 minut
  • ihned po dokončení celoplošné aplikace a 20 - ti minutovém zavadnutí je nutné povrch dokonale vyleštit měkou Mikroutěrkou MICROFIBER TOWEL ORANGE (MIC 721) anebo MONSTER EXTREME THICKENSS MICROFIBER TOWEL BLUE (MIC 1100)
  • při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají vosky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou CITRA WASH PAINTWORK CLEANSER  (CWS 302) anebo Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO  (CWS 402)

  POUŽITÍ TOHOTO PŘÍPRAVKU PŘI STROJOVÉ APLIKACI :

  - dokonale umyjte vozidlo, použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss
  - lak automobilu musí být před použitím glazury dokonale čistý, zbaven všech asfaltových skvrn přípravkem Adhesive Remower (TW OCHP 3102), hmyzu Bug Bugger (CWS 104 16) ostatních zažraných silničních nečistot a nejlépe dekontaminovaný za použití dekontaminační hmoty (plastelíny) (CLY 400, CLY 401, CLY 402, CLY 403) - výběr dekont.hmoty podle stupně kontraminace laku. A pracujte na ploše max. 100cm x 100 cm místo vedle místa. Dekontaminujte za použití Lubrikačního přípravku Clay Luber-Synthetic Lubricant & Detailer  (WAC CLY 100 16)
  - přípravek naneste orbitální leštičkou TORQ (BUF 501) anebo TORQ (BUF 502)  a pracujeme vždy maximálně na ploše 0,60cm x 0,60cm. Pro toto nanášení je nejvhodnější nanášecí kotouč modrý Hex-Logic Pad kotouč BUFX 105 HEX5 - 6
  - průměr kotouče volíme dle velikosti použitého opěrného unašeče - držáku.
  - při nanášení používáme 2 stupeň rychlosti leštičky
  - k nanášení využíváme pouze váhu přístroje a netlačíme!!
  - na ošetřované ploše pracujeme do kříže - vodorovně a poté svisle místo vedle místa
  - ihned po dokončení celoplošné aplikace a 20-ti minutovém zavadnutí je nutné povrch dokonale ručně vyleštit měkkou Mikroutěrkou MICROFIBER TOWEL ORANGE  (MIC 721 01) anebo MONSTER EXTREME THICKENSS MICROFIBER TOWEL BLUE (MIC 1100)
  - lak je po aplikaci lesklý a díky nanesené vrstvě přípravku odolný proti zašpinění a běžnému poškrabání
  DOPORUČENÍ :
  - NA GLAZURU MŮŽETE NANEST SVŮJ OBLÍBENÝ VOSK Z ŘADY CHEMICAL GUYS PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ LESK A OCHRANU
  - ihned po dokončení celoplošné aplikace a 20-ti minutovém zavadnutí je nutné povrch dokonale vyleštit měkkou Mikroutěrkou MICROFIBER TOWEL ORANGE  (MIC 721 01) anebo MONSTER EXTREME THICKENSS MICROFIBER TOWEL BLUE (MIC 1100)

  DOPORUČENÍ: při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají nanesený přípravek a zvyšují (doplňují) jejich impregnaci! A to jsou CITRA WASH PAINTWORK CLEANSER  (CWS 302 16) anebo Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO  (CWS 402 16)

 • objem: 118 ml
 • Speciální červený, pěnový aplikátor k nanášení sealantů, vosků a impregnačních přípravků. Pro aplikace na všechny hladké povrchy. Ze speciálního materiálu, pěny DuraFoam. Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností. Zamezuje plýtvání produktu. Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty a špíny. Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků.

  142 Kč

  Zobrazit

 • BLACK FOAM APPLICATOR - Houba na nanášení vosků na tmavé a černé laky.Vhodný pro aplikační procedury na všechny druhy hladkých povrchů.Vyroben ze speciálního materiálu-pěny DuraFoam. Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností....

  133 Kč

  Zobrazit

 • 2x speciální červený,pěnový aplikátor s drážkou k nanášení sealantů,vosků,impreg.přípravků.Pro aplikace na všechny hladké povrchy.Vyřezán Laserem ze spec.materiálu-pěny DuraFoam.Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností.Zamezuje plýtvání s produkty.Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty,špíny a nečistoty.Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků(2ks)

  243 Kč

  Zobrazit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: