Detailer se selantem - Hybrid V7 (4 oz)

Detailer se selantem - Hybrid V7 (4 oz) Zobrazit větší

WAC 808 04

SKLADEM

Speciální sealant nové generace, který okamžitě vytváří vysoký lesk s dlouhodobou ochranou proti UV záření, rychle odstraňuje otisků prstů, vodní skvrny, dekontaminace a silničních nečistoty. Je vyrobený speciální nanotechnologií která se okamžitě váže na jakýkoli lesklý povrch. Je více zaměřený na maximální lesk a dlouhodobou ochranu.

Více informací

279 Kč
(s DPH)

HYBRID V7 - OPTICAL SELECT - High Gloss Spray Sealant & Detailer - speciální sealant nové generace, který okamžitě vytváří vysoký lesk s dlouhodobou ochranou proti UV záření, slouží k rychlému odstranění otisků prstů, vodních skvrn a silničních nečistot. Je vyrobený speciální nanotechnologií která okamžitě navazuje na jakýkoli povrch. Je více zaměřený na maximální lesk a dlouhodobou ochranu. (Objem 473 ml)


Hybrid V7 je sealant který obsahuje transparentní, syntetické, pokročilé polymery které okamžitě vytváří vysoký lesk s dlouhodobou ochranou proti UV záření
a je určen k odstranění otisků prstů, prachu, špíny, silničních nečistot a vodnch skvrn během několika sekund. Hybrid V7 je syntetický detailer vyrobený nanotechnologií která se okamžitě váže na jakýkoliv povrch - lak, sklo, disky kol, výfuky a světlomety. Dokonale čistí lak (ošetřovaný povrch) a velmi rychle vytvoří vynikající transparentní, opticky hluboký lesk s maximální ochranou na každém takto ošetřeném povrchu.
Dva v jednom - kombinace detailingového spreje a Sealantu
 

POUŽITÍ PRODUKTU :

pokud je vozidlo silně znečištěné doporučujeme jej umýt za použití vědra (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) vodou s autošamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss anebo šamponem Mr.Pink ( CWS 402 16)
- přípravek dokonale promíchejte protřepáním
- na povrch laku nastříkejte přiměřeně přípravek Hybrid V7
odstraňte Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 357) hrubé nečistoty a abraziva
- ihned po dokončení nástřiku produktu na karoserii a odstranění hrubých nečistot (část po části) je nutné povrch dokonale vyleštit  čistou Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 358) také MAX 2-Faced Soft Touch (MIC 1001) anebo Mrs. Sasquatch Maximus Microfiber Towel, Pink (MIC 1005)

Chemical Guys


VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:


Velmi jednoduché použití - aplikuje stejně snadno jako detailingový sprej - místo klasického postupu nanést, nechat zavadnout a rozleštit, stačí Hybrid V7 jednoduše nastříkat na lak, vytřít Mikrovláknovou utěrkou do sucha a hotovo - dochází k okamžité maximalizaci lesku jakéhokoli povrchu

- odstraňuje rychle a dokonale všechny nečistoty, prach a otisky prstů
- chrání před působením UV a povrch laku před poškozením
- zabraňuje předčasnému stárnutí a opotřebení
- pouhým nastříkáním  a setřením Mikrouvláknovou utěrkou odstaňuje všechny kontaminace
- jednoduchou aplikací získá lak prvotřídní lesk, dokonalý odvod vody z jeho povrchu a dokonalou ochranu během pár minut  
- při aplikaci neškrabe a netvoří hologramy - díky speciálním přísadám a emulgační technologii
- po aplikaci nezůstávají zbytky produktu na gumových, plastových a ostatních částech automobilu.
- prodlužuje životnost, obnovuje barvy a vysoký lesk s mokrým efektem
- tato technologie  chrání povrch laků po všechny roční období
- je velmi vhodný jako finální produkt nejen pro maximalizaci lesku ale i pro údržbu a osvěžení stávající ochranné vrstvy jakéhokoli vosku
- Hybrid V7 je k dispozici také v balení (118 ml, 473 ml,3.725 a 1.892 Litru)

UPOZORNĚNÍ :

Při následných mytí vozidla po provedené aplikaci PŘÍPRAVKU vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají vosky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou HYBRID V-7 SHAMPOO (CWS 808 16) a také Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO  (CWS 402 16) anebo STRIPPER SÜDS SHAMPOO (CWS 069 16)

 • objem: 118 ml
 • Univerzální, modrá 100% mikrovláknová utěrka  určená pro čištění, sušení, leštění, aplikaci přípravků a jiné detailingové práce . Tyto Mikroutěrky jsou vyrobeny ze speciálního super absorpčního materiálu s 30.000 dutými vlákny na každém čtverečním centimetru.Jsou multifunkční, velmi vhodné na čištění stropních čalounění, textilních čalounění sedaček a výplní dveří.Rozměry: 38 x 38 cm

  70 Kč

  Zobrazit

 • Zelená 100% mikrovláknová utěrka (70 % polyesteru, 30 % polyamidu). Absorbuje všechny kontaminace bez poškrabání laku a hologramů. Nepuští vlákna, odstraňuje rychle veškerou nečistotu, zbytky vosků a sealantů. Je extrémně savá, měkká, vhodná pro všechny Detailingové práce. Vhodná také pro suché mytí vozidel za použití přípravku  Ecosmart (WAC 707 16) . V elikost: 40 cm x 40 cm.

  80 Kč

  Zobrazit

 • Zelená,100% Mikroutěrka (70%polyesteru-30%polyamidu) s dutými vlákny.Absorbuje všechny kontaminace bez poškrabání laku a hologramů.Nezanechává textilní prach,odstraňuje veškerou nečistotu,vosky a sealanty.Je extrémně savá,měkká,vhodná pro všechny Detailing.práce,zanechává dokonale čistý,lesklý povrch. Vhodná především pro suché mytí vozidla přípravkem Ecosmart (WAC 707 16) .V elikost 40x60cm.

  118 Kč

  Zobrazit