Metal Shine-leštěnka na kovy, mosaz, chromy, hliník

SKLADEM

Je speciální leštěnka na kovy, mosaz, chromy, hliník a všechny materiály, které mohou oxidovat. Přípravek je navržen na obnovení brilantní záře a brilantního,zrcadlového lesku všech zašlých starých i nových kovů a jakéhokoliv kovového povrchu.Tyto materiály nejen dokonale čistí ale zároveň impregnuje,zabraňuje jejich další oxidaci a chrání proti UV. 

Více informací

490 Kč
(s DPH)

Metal Shine - Leštěnka a čistič na chrom a kovy -  pro čištění a vyleštění chromu, mědi, mosazi, hliníku, nerezi a dalších kovů  • Vysoce účinná leštěnka na všechny druhy kovů
  • Nano chemické čističe a mikroabrazivní složky Metal shine umožňují rychlé použití výrazným a  dokonalý výsledkem
  • Obsažené syntetické vosky chrání vyleštěný povrch před opětovnou oxidací
  • Úsporné použití produktu - malá spotřeba

Speciální přípravek vyvinutý pro čištění a vyleštění chromu, mědi, mosazi, hliníku, nerezi a dalších kovů. Tyto materiály nejen dokonale čistí ale zároveň impregnuje, zabraňuje jejich další oxidaci a chrání proti UV. METAL SHINE MIROR je vyroben pro obnovu barvy a brilantního, zrcadlového lesku všech zašlých starých i nových kovů.

Je především speciálně určen pro chromové povrchy výfuků, disků a jiných chrom.povrchů které dokonale zbavuje usazenin a prachu z brzdových destiček, dále okrasných či ochranných rámů a lišt. Vyčistí částečně výfukové potrubí zmodralé vysokou teplotou a navrací povrchu původní do očí bijící lesk. Je velmi dobře použitelný pro automobily, motocykly, lodě, letadla, nákladní automobily, veterány, ozubená kola, jízdní kola, hliníkové kryty ventilů na motoru, nerezové a chromové bytové doplňky. Přípravek neobsahuje žádné amoniaky a čistí bez nepříjemného zápachu, který je typický pro všechny podobné čistící přípravky. Po aplikaci zanechává příjemnou neutrální vůni. Aplikace je velmi snadná.

Použití

Přípravek METAL SHINE se nanese v malém množství na povrch a Microutěrkou se vyleští do dokonalého, zářivého lesku. Nezanechává žádné zbytky nečistot či přípravku. Proceduru je možné několikrát opakovat tak, až se dosáhne požadovaného čistého výsledku. Upozornění – při čištění pochromovaných povrchů přípravek nejprve přiměřeně naneste, nechejte 3 až 5 minut působit a poté povrch lehce vyleštíte Microutěrkou do nádherného lesku.Tyto jednoduché aplikace můžeme provádět při vysokých anebo nízkých teplotách a to i na přímém sluníčku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: