Black Light Hybrid Radiant Finish Car Wash Soap-autošampon (4oz)

výrodej! Black Light Hybrid Radiant Finish Car Wash Soap (4oz) Zobrazit větší

CWS 619 04

0811339027473

SKLADEM

Šampon s hustou pěnou s přísadami které zvyšují lesk laku a chrání jeho povrch. Dokonale odstraňuje nečistoty, díky obsaženým lubrikantům zabraňuje poškrabání laků a tvorbě nežádoucích hologramů při mytí. Je pH neutrální, nesmývá již nanesené vosky a vytváří lesklý povrch s hlubokým mokrým efektem.Poskytuje stejnou vůní jako leštící přípravek Black Light.

Více informací

158 Kč
(s DPH)

-15%

186 Kč

Black Light Hybrid Radiant Finish Car Wash Soap - autošampon s hustou pěnou se syntetickými přísadami které zvyšují lesk laku a chrání jeho povrch. Obsahuje speciální syntetické lubrikanty, která obalují zbytky nečistot, nadzvedávají je a tím dokonale zabrání poškrabání povrchu laku při mytí. Zároveň díky obsaženému vosku vytváří brilantní lesk a ochranu laku automobilu proti nečistotám a UV.
(Objem balení 118 Ml)


K dispozici též v balení : 16oz (473ml) 1GAL (3785ML) 


Speciálně vyvinutý šampon pro dokonalé mytí vozidel s černou anebo tmavou barvou laku. Vytváří vysokou, pevnou a hustou pěnu, která vydrží po celou dobu mytí na povrchu. Dokonale odstraňuje všechny silniční nečistoty, ptačí trus, zbytky hmyzu, mastnoty a zaschlé vodní skvrny z povrchu. Obsahuje speciální syntetické maziva, která obalují zbytky nečistot, nadzvedávají je a tím dokonale zabrání poškrabání povrchu laku při mytí. Zároveň díky obsaženému vosku vytváří brilantní lesk a ochranu laku automobilu proti nečistotám a UV. Black Light Car wash je pH vyvážený, netoxický, šetrný k životnímu prostředí a bez agresivní čisticích prostředků. Vyrobený pro bezpečné a dokonalé každodenní mytí. Nesmývá z laků sealanty, vosky a leštěnky nanesené při předcházejících ošetřeních. Naopak podporuje a maximalizuje dokonalý hluboký lesk speciálně u černých a tmavých laků. Po opláchnutí vodou nezanechává na laku žádné zbytky špíny a šmouhy. Black Light autošampon je vhodný pro ruční i strojové tlakové mytí za použití mechanické napěňovací pistole.POUŽITÍ PŘÍPRAVKU A POMĚRY ŘEDĚNÍ :

- při ručním mytí používáme vědro ACC103 a mycí rukavice MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493. Poměř ředění - 2 uzávěry (anebo 2 polévkové lžíce) šamponu Black Light přidáme do 20L vody. Takto vytvořený roztok s vysokou a velmi kluzkou pěnou dokonale umyje povrch karoserie automobilu

- při tlakovém mytí použijeme mechanické napěňovací pistole EQP 310 anebo EQP 300 a mycí rukavice MIC 499MIC 498 anebo MIC 493. Poměř ředění - 1 uzávěr (anebo 1 polévkovou lžíci) šamponu Black Light přidáme do 20L vody.

- vozidlo nejdříve opláchněte hadicí proudem vody. Tím odstraníte s povrchu hrubé nečistoty.

- používejte dvouvědrovou metodu mytí ( 2 vědra a 2 mycí rukavice)

- vždy nejprve umyjte šamponem a kartáčem pneumatiky a kola.

- nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně.

- karoserii myjte jinou houbou a jiným mycím roztokem odshora dolů

- po celkovém umytí proveďte konečné opláchnutí hadicí a proudem vody

- celý povrch umytého vozidla osušte Mikroutěrkou MIC 721 anebo MIC 1995VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

- pH neutrální vysoce výkonný univerzální autošampón speciálně vyvinutý pro černé a tmavé laky který velmi dokonale myje a čistí karoserie vozidel či jiné povrchy z různých materiálů

- nejnovější technologie s velmi bohatou pěnou která vydrží po celou dobu mytí a aktivními polymery, které rychle odstraňují nečistoty, mastnoty a silniční špínu.

- jednoduchý pracovní postup vhodný pro velmi časté a rychlé umývání

- nesmývá vosky, leštící tmely a leštěnky nanesené při předcházejících ošetřeních 

- vytváří hluboký lesk s mokrým efektem

- ideální pro ruční mytí houbou i pro profesionální strojové tlakové mytí za použití pěnového děla anebo pistole s tyskou.

- po opláchnutí vodou nezanechává na laku žádné zbytky špíny a šmouhy

- umožňuje mytí automobilů anebo kamionů na přímém slunečním světle a pouhým opláchnutím odstranit dokonale všechny nečistoty.

- obsahuje změkčovače vody pro snížení vodních skvrny a minerálních usazenin

- velmi dobrá pořizovací cena a ekonomické velké balení 3,785 L

- recyklovatelný měkký obal z HDPE který je lehce stlačitelný

- v objemu také 3,785 Litru, 1,892 Litru, 473 Mil


DOPORUČENÍ:

Po umytí a konečném opláchnutí doporučujeme pro rychlé vysušení použít Hydrofobní přípravek After Wash CWS 801 16 který po umytí vozidla dokonale odpuzuje vodu a urychluje proces sušení. Obsahuje pokročilé polymery s mazivy které Lubrikují povrch a vytváří jemnou emulzi která snižuje tření mezi povrchem laku a mikroutěrkou. Zabraňuje tím poškrabání a vzniku hologramů. Předchází vzniku vodních skvrn. Vytváří vysoký lesk a výrazně prodlužuje také životnost nanesených vosků či sealantů.
 • objem: 118 ml
 • vůně: Black Cherry
 • zvýrazňovač lesku: Ano
 • s obsahem vosku: Ne
 • pěnivost: ★★★★☆
 • šetrný k voskům: Ano
 • vhodný do napěňovače: Ano
 • lubricita: ★★★★☆
 • PH vyvážený: Ano
 • velikost balení: 4 oz, 16 oz, 64 oz, 1 gal

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: