Premium Dressing, Wax & Conditioner Applicator, Race Striped

Premium Dressing, Wax & Conditioner Applicator, Race Striped Zobrazit větší

ACC J05

SKLADEM

Speciální aplikační houbička pro snadné, rychlé, přesné a efektivní nanášení dresingů, impregnačních,leštících přípravků a jemné čištění.Vyrobená ze 100% mikrovlákna. Zlepšuje techniku a přesnost aplikace,zamezuje plýtvání přípravků,umožňuje jejich rovnoměrné nanášení s maximálním pokrytím. Zabraňuje poškrábání ošetřovaného povrchu.Pro interiérérové i exteriérové aplikace.

Více informací

109 Kč
(s DPH)

Premium Dressing, Wax & Conditioner Applicator, Race Striped - speciální velkokapacitní aplikační houbičky vyrobené ze 100% mikrovláknem/froté pro nanášení vosků, sealantů, impregnačních přípravků. Také pro jemné čištění a impregnaci pravé kůže. Umožňuje rovnoměrné nanášení přípravků na ošetřované povrchy s maximálním pokrytím. Zabraňuje poškrabání ošetřovaného povrchu. Pro interiérové i exteriérové aplikace. Velikost (2,5cm x 11,5cm x 14cm)

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

- extra velký aplikátor pro jemné čištění kůže a nanášení kondicionérů
- při aplikaci šetří spotřebu přípravku
- měkká houbička v pruhovaném bavlněném froté 
- pro rychlou a rovnoměrnou aplikaci dresingů, kondicionérů v interiéru
- vhodná také pro čištění asfaltových a dehtových skvrn na citlivých lacích
- univerzální použití v interiéru i exteriéru vozidel - kožené čalounění, plastové,
   pryžové, vinylové části a také impregnace pneumatik
- možnost praní v pračceAplikátor Pad Large Race Strip - extra velký aplikátor vyrobený z odolné bavlny z froté látky. Je ideální pro jemné čištění a impregnaci koženého čalounění, panelů z vinylu, plastových palubních desek i ostatních interiérových komponentů. Tento měkký materiál za použití vhodných přípravků dokonale odstraňuje hmyz, ptačí trus i dehet z povrchu laku bez jeho poškození.

Doporučujeme 2 houbičky, jednu na použití v interiéru a druhou pro všechny potřebné exteriérové práce.  Aplikátor Race Stripe Aplikátor je také ideální pro nanášení impregnace na klasické i nízkoprofilové pneumatiky na jakémkoli automobilu, SUV nebo kamionu.


UPOZORNĚNÍ:

Praní v pračce - nastavte program vlna při maximální teplotě 40C za použití speciálního přípravku Cleaning Microfiber (CWS 201 16). Stejně jako u všech produktů z mikrovlákna, nepoužívejte aviváž. Aviváž sníží jejich statické vlastnosti, způsobí nižší schopnost čištění a také ztvrdnutí vláken. Mohou se také sušit v sušičce s nastavenou nízkou teplotou opět odděleně od ostatního prádla. 
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: