Watermelon Slice Air Freshener & Odor Eliminator, Heavy Duty Concentrated Formula(16oz)

Watermelon Slice Air Freshener & Odor Eliminator, Heavy Duty Concentrated Formula(16oz) Zobrazit větší

SPI 144N 16

NEDOSTUPNÉ

Nový přírodní enzymatický odstraňovač zápachů s antibakteriálními účinky,určený pro interiéry silně znečištěných a zapáchajících vozidel,veřejné toalety,sprchy a podobné problematické prostředí. Odstraňuje příčiny zápachu,vysokou vlhkost,zápachy v domácnostech,zvířat či jejich moči a zvratek.Zanechává příjemnou a dlouhotrvající vůni čerstvého vodního melounu.

Více informací

219 Kč
(s DPH)

Watermelon Odor Eliminator & Premium Air Freshener, Heavy Duty Formula - eliminuje silné vůně, bakterie, zápach z moči  (kyselina močová), zápach z kouření, doutníků, zatuchliny, zápach z mléka, kávy či plísní. Odstraňuje také dokonale zápach z tělesného potu a pachu, vysokou vlhkost, pižmový zápach, zápach z aut,  zápachy v domácnostech, zvířat či jejich moči a zvratek. (Objem 473ml)


 

Nejnovější profesionální antibakteriální osvěžovač vzduchu s dlouhodobou trvanlivostí určený pro interiéry aut silných kuřáků a také pro jiné silně zapáchající interiéry. Používá se hlavně všude tam kde potřebujeme odstranit nepříjemný zápach jako (cigarety, doutníky, kočky, psi, zvratky atd.) Tento profesionální přípravek z přírodních ingrediencí je technologicky nejvyspělejší odstraňovač zápachu, likvidátor bakterií, mikrobů  a osvěžovač vzduchu svého druhu. Je vyroben tak aby přírodní Enzymatické přísady rychle odstranily příčiny zápachu (ne potlačovaly a maskovaly) způsobené biologickým rozkladem. A to například silné vůně, bakterie, zápach z moči  ( kyselina močová ), zápach z kouření, doutníků, zatuchliny, zápach z mléka, kávy či plísní. Odstraňuje také dokonale zápach z tělesného potu a pachu, vysokou vlhkost, pižmový zápach, zápach z aut,  zápachy v domácnostech, zvířat či jejich moči a zvratek. Po aplikaci dlouhodobě zanechá přírodní vůni jablka. Je již koncentrovaný ale lze jej dále ředit a to v poměru 1 díl produktu a 2 díly vody nebo dle potřeby.

POUŽITÍ PŘÍPRAVKU :

Postižená místa nejdříve vysajte a vyčistěte čistícím přípravkem CG - All Purpose Cleaner CLD_1010_16, CG - Extreme Orange Degraser CLD_106_16, anebo CG - Nonsense SPI_993_16 za použití MicroutěrkyMIC_102_01. Přípravek SOFAST ODOR EATER nastříkejte na postižená místa a poté jej lehce nastříkejte pod i na koberce, pod přístrojovou desku, sedadla a do otvorů větrání. Můžete jej také aplikovat do dveřních přihrádek, do zavazadlových prostorů a všude tam kde se může rozkládat jakákoliv nečistota. Efekt a pocit z čistoty bude poté dokonalý…

Tento přípravek používají profesionálové v oblasti automobilového průmyslu - (auto prodejci, autodetaileři, profesionální autoumývárny) hotely, v pohostinství,  majitelé a správci domů, úklidové firmy a uklízečky po celém světě.

 

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

  • jednoduché použití, přípravek stačí jenom nastříkat a působí sám
  • nejúčinnější světový enzymatický antibakteriální přípravek
  • je koncentrovaný a dá se ředit dle potřeby až 2 litry destilované vody
  • dokonale likviduje všechny zápachy s dlouhodobou účinností
  • po aplikace je cítit svěží vůně vodního melounu
  • aromaterapie (svěží vůně melounu) zlepšuje stav mysli a těla
  • vonné látky vyrobené na bázi vody nezanechávají skvrny na textíliích, kobercích anebo čalounění
  • má až 5x větší účinnost než podobné přípravky na trhu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: